Графік проведення «Першого дзвоники» у школах Яворівщини

У загальноосвітніх навчальних закладах Яворівського району відбудеться свято “Першого дзвоника” у понеділок, 3 вересня 2018 року. Про це повідомляє Яворівська РДА.

Кожен навчальний заклад самостійно визначає формат проведення свята.

Графік проведення “Першого дзвоника” у закладах загальної середньої освіти Яворівського району 3 вересня 2018 року:

1. Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» 8.30
2. Опорний заклад «Краковецька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Романа Шухевича» 9.00
3. Опорний заклад «Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст.» 9.00
4. Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 10.00
5. Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 9.00
6. Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 9.00
7. Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» 9.00
8. Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9.00
9. Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея 9.15 (богослужіння у храмі св Юрія)
10. Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 10.15 (богослужіння у храмі св Юрія)
11. Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка 9.30
12. Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 8.30
13. Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка 9.00
14. Верблянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9.00
15. Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» 9.30
16. Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 9.00
17. Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 8.30
18. Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. 9.00
19. Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» 9.30
20. Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9.00
21. Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Андрусіва 9.30
22. Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. 9.00
23. Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8.30
24. Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9.30
25. Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького 8.30
26. Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» 9.30
27. Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 8.30
28. Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 9.00
29. Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 9.00
30. Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. 9.00
31. Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна 9.00
32. Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» 8.30
33. Бунівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Юрія Липи 8.30
34. Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 9.00
35. Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
36. Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби 9.00
37. Грушівська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
38. Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
39. Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
40. Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
41. Залузька ЗОШ І-ІІ ст. 10.00
42. Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
43. Котівська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
44. Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
45. Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 9.00
46. Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 9.00
47. Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 9.00
48. Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. 8.30
49. Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина 8.30
50. Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 9.30
51. Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 8.30
52. Салашівська ЗОШ І-ІІ ст. 8.30
53. Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
54. Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Приходи 8.45
55. Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 8.30
56. Староярська ЗОШ І-ІІ ст. 8.30
57. Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» 10.00
58. Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» 9.00
59. Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст. 9.00
60. Новояворівська ЗОШ І ст. 9.00
61. Яворівська ЗОШ І ст. 8.30
62. Верещицька ЗОШ І ст. 10.00
63. Волелюбинська ЗОШ І ст. 9.00
64. Колоницька ЗОШ І ст. 8.30
65. Лелехівська ЗОШ І ст. 9.00
66. Липинська ЗОШ І ст. 9:00
67. Молошковицька ЗОШ І ст. 10.00
68. Морянецька ЗОШ І ст. 9.00
69. Поланківська ЗОШ І ст. 9.00
70. Порубська ЗОШ І ст. 9.00
71. Рокитнянська ЗОШ І ст. 02.09.2018 о 9.00
72. Старицька ЗОШ І ст. 01.09. о 9.30
73. Страдчанська ЗОШ І ст. 9.00
74. Ямельнівська ЗОШ І ст. 10.00
75. Яворівський НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.» 8.30

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...