Керівництво ТЦК на Яворівщині постане перед судом за хабарництвом

Їм загрожує до 10 років тюрми.

Працівники ДБР скерували до суду справу проти екскерівника Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в. о. голови військово-лікарської комісії та солдата-водія цього ж центру. Їх звинувачують у підробленні документів про непридатність до військової служби.

Про це йдеться у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Зазначається, що зловмисники за хабар організували військовозобов’язаному без будь-яких захворювань, пакет документів про відстрочку від мобілізації.

За 3 тис. доларів США йому надали підроблені медичні документи та складений відповідно висновок військово-лікарської комісії, який надавав ухилянту право вільно перетинати державний кордон України.

«Крім того, в. о. голови ВЛК підбурила лікаря-уролога однієї із місцевих лікарень до складання та видачі завідомо підроблених офіційних документів. Лікарка, без проведення медичного огляду військовозобов’язаного та відсутності результатів спеціальних лабораторних досліджень склала акт дослідження стану здоров’я. До нього вона внесла неправдивий висновок щодо наявності у військовозобов’язаного тяжких хронічних хвороб у стадіях загострення», — йдеться у повідомленні.

Чотири фігуранти звинувачуються за низкою статей Кримінального кодексу України, їм загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 10 років.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ