Конкурс для проектів із зовнішнього освітлення

Розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації заходів Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки. Конкурс триватиме до 3 квітня.
Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти у напрямках:
– реконструкція, будівництво та капітальний ремонт об’єктів зовнішнього освітлення;
– встановлення автономних світлодіодних джерел освітлення.
Проекти, які подають на конкурс, повинні реалізовуватися в сільських та селищних населених пунктах області та відповідати кошторисній вартості від 400,0 тис. грн до 1200,0 тис. гривень.
Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел не менше 10 % для сільських рад, 20% для селищних рад, 30% для об’єднаних територіальних громад від передбачених коштів обласного бюджету.
Для участі слід подати:
– проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року затверджену в установленому порядку;
– копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році;
– документ про затвердження проектно-кошторисної документації;
– копії наказу про призначення головного інженера проекту та його кваліфікаційного сертифікату;
– рішення органу місцевого самоврядування або довідки суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування;
– довідку про загальну кількість населення, що проживає на території, де реалізується проект та кількість населення, якому планується покращення стану зовнішнього освітлення при реалізації проекту;
– довідку про розрахунок річну економію електричної енергії від впровадження проекту;
– інформаційну картку проекту за формою згідно з додатком;
– супровідний лист до документів, що надаються на адресу департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації.
Документи на конкурсний відбір прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації з 21 березня до 18.00 3 квітня 2017 року, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...