Конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2017» в Яворові

Розпочався перший етап конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2017».
Тематика конкурсу: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.
У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:
І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 7 – 11 років;
ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12 – 15 років.
Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики: художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва; комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація); літературні твори.
На конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають його тематиці. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.
Роботи не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.
Роботи подаються, виконані у довільній живописній формі, які відповідають загальній тематиці конкурсу. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо. На зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім’я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон.
Творчі роботи необхідно надіслати до 20.03.2017 на адресу Яворівського відділення Городоцької ОДПІ: м. Яворів, вул. Львівська,42.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...