Контрабандні сигарети в підлозі напівпричепа

У пункті пропуску «Краковець» затримали українця, який намагався перевезти до Польщі півтисячі пачок контрабандних цигарок.
26 квітня 2017 року, до Республіки Польщі через пункт пропуску «Краковець» смугою руху «червоний коридор» прямував громадянин України. Автомобілем «Man» з напівпричепом він перевозив 330 «плит, виготовлені з деревостружкового матеріалу» з одного з підприємств Львівщини.
Під час митного огляду у боксі поглибленого огляду з використанням технічних засобів митного контролю було виявлено 565 пачок сигарет з фільтром, з акцизними марками України та без них. Прихований товар містився в конструктивній порожнині підлоги передньої частини вантажного відсіку напівпричепа, доступ до якої став можливий після часткового вивантаження плит та демонтажу дерев’яної підлоги.
Про наявність вказаного товару водій під час усного опитування не заявив, у митній декларації не вказав. Важливо, що цього громадянина у 2013 та 2014 роках вже притягали до адміністративної відповідальності за порушення митних правил.
Складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ