Крадіжка лісу на Яворівщині
![Крадіжка лісу на Яворівщині](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/82535001_1106312673066721_1924249428550483968_o.jpg)
17 січня 2020 року у лісових масивах, між населеними пунктами с. Віжомля та с. Прилбичі, відбулась незаконна рубка деревини. Подія трапилась близько 13:00 год. Про це повідомляє Державне підприємство “Рава-Руське лісове господарство”.
Скоїти крадіжку лісу завадили працівники ДП «Рава-Руське ЛГ», які почули звук бензопили та відразу зателефонували в Яворівський відділ поліції ГУНП у Львівській області.
Лісова охорона спільно з правоохоронними органами затримали лісопорушника під час здійснення злочину.
Слідчі дії, щодо притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до зазначеної незаконної вирубки деревини тривають.
Більше новин на: Яворів Інфо