Кубок Яворівщини з футболу до Дня незалежності України

2 липня 2017 року – груповий етап.
Група «А» стадіон с. Коти:
1. ФК «Глиниці» Глиниці
2. ФК «Немирів» Немирів
3. ФК «Коти» Коти
1. 14.00 ФК «Немирів» Немирів – ФК «Коти» Коти
2. 15.30 ФК «Коти» Коти – ФК «Глиниці» Глиниці
3. 17.00 ФК «Глиниці» Глиниці – ФК «Немирів» Немирів
Група «Б» стадіон с. Залужжя:
1. ФК «Луг» Залужжя
2. ФК «Керничка» Поруденко
3. ФК «Шкло» Шкло
1. 15.00 ФК «Керничка» Поруденко – ФК «Шкло» Шкло
2. 16.30 ФК «Шкло» Шкло – ФК «Луг» Залужжя
3. 18.00 ФК «Луг» Залужжя – ФК «Керничка» Поруденко
Група «В» стадіон с. Бердихів:
1. ФК «Бунів» Бунів
2. ФК «Розточчя» Жорниська
3. ФК «Явір» Бердихів
1. 15.00 ФК «Розточчя» Жорниська – ФК «Явір» Бердихів
2. 16.30 ФК Явір» Бердихів – ФК «Бунів» Бунів
3. 18.00 ФК «Бунів» Бунів – ФК «Розточчя» Жорниська
Група «Г» стадіон с. Старий Яр:
1. ФСК «Прилбичі» Прилбичі
2. ФК «Верховина» Старий Яр
3. ФК «Галичина» Любині
1. 15.00 ФК «Верховина» Старий Яр – ФК «Галичина» Любині
2. 16.30 ФК «Галичина» Любині – ФСК «Прилбичі» Прилбичі
3.18.00 ФСК «Прилбичі» Прилбичі – ФК «Верховина» Старий Яр
Група «Д» стадіон с. Лозино:
1. ФК «Лозино» Лозино
2. ФК «Волицок» Середкевичі
3. ФК «Дружба Руда Краковецька
1. 15.00 ФК Волицок «Середкевичі – ФК «Дружба» Руда Краковецька
2. 16.30 ФК «Дружба» Руда Краковецька – ФК «Лозино» Лозино
3. 18.00 ФК «Лозино» Лозино – ФК «Волицок» Середкевичі
Група «Е» стадіон с. Старичі:
1. ФК «Старичі» Старичі
2. ФК «Колос» Завадів
3. ФК «Сокіл» Чернилява
1. 15.00 ФК «Колос» Завадів – ФК «Сокіл» Чернилява
2. 16.30 ФК «Сокіл» Чернилява – ФК «Старичі» Старичі
3. 18.00 ФК «Старичі» Старичі – ФК «Колос» Завадів
Група «Є» стадіон с. Поріччя:
1. ФК «Зірка» Новини
2. ФК «Силікат» Поріччя
3. ФК «Явір» Яворів
1. 15.00 ФК «Силікат» Поріччя – ФК «Явір» Яворів
2. 16.30 ГК «Явір» Яворів – ФК «Зірка» Новини
3. !8.00 ФК «Зірка» Новини- ФК «Силікат» Поріччя
Група «Ж» стадіон с. Вербляни:
1. ФК «Скала» Вороблячин
2. ФК «Галичина» Камянобрід
3. ФК «Верболіз» Вербляни
1. 15.00 ФК «Галичина» Камянобрід – ФК «Верболіз» Вербляни
2. 16.30 ФК «Верболоіз» Вербляни – ФК « Скала» Вороблячин
3. 18.00 ФК «Скала» Вороблячин – ФК «Галичина» Камянобрід
Група «З» стадіон с. Івано-Франкове:
1. ФК «Адреналін» Шкло
2. ФК «Янів» Івано-Франкове
3. ФК «Луг» Наконечне
1. 15.00 ФК «Янів» Івано-Франкове – ФК «Луг» Наконечне
2. 16.30 ФК «Луг» Наконечне – ФК «Адреналін» Шкло
3. 18.00 ФК «Адреналін» Шкло – ФК «Янів» Івано-Франкове
Група «І» стадіон с. Терновиця:
1. ФК «В/З» Велике Поле/затока
2. ФК «Черчі» Черчик
3. ФК «Замок» Терновиця
1. 15.00 ФК «Черчі» Черчик – ФК «Замок» Терновиця
2. 16.30 ФК «Замок» Терновиця – ФК «В/З» Велике Поле/Затока
3. 18.00 ФК «В/З» Велике Поле/Затока – ФК «Черчі» Черчик
Група «К» стадіон с. Рогізно:
1. ФК «Ямельня» Ямельня
2. ФК «Лагуна» Рогізно
3. ФК «Січ» Наконечне-І
1. 15.00 ФК «Лагуна» Рогізно» – ФК «Січ» Наконечне
2. 16.30 ФК «Січ» Наконечне-І – ФК «Ямельня» Ямельня
3. 18.00 ФК «Ямельня» Ямельня – ФК «Лагуна» Рогізно.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...