Курсанти використовують сучасні системи імітаційного моделювання

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) триває комплексне тактичне тренування для курсантів Національної академії сухопутних військ, що здобувають фах за спеціалізацією «Управління діями механізованих підрозділів». Вперше вихованці видового військового вишу вдосконалюють свої командирські навички за допомогою сучасного Центру імітаційного моделювання, який минулого року було відкрито на теренах МЦМБ. Про це повідомили у прес-службі Національної академії СВ.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
За задумом керівників заходу, майбутні офіцери мають зупинити противника, який прорвав державний кордон та намагається захопити нашу територію. Провести тренування в умовах, наближених до бойових, дає змогу система імітаційного моделювання Virtual Battlespace 3 (VBS-3).
За словами старшого викладача кафедри тактико-спеціальних дисциплін майора Володимира Мельника, за допомогою цієї програми кожен курсант має змогу удосконалити свої знання й командирські навички під час планування бою та управління підрозділами в ході виконання бойового завдання.
Комплекс програмного забезпечення VBS-3 дуже схожий на сучасні комп’ютерні ігри-шутери від першої особи. Курсанти мають змогу в режимі реального часу виконувати індивідуальні завдання в складі підрозділів, керувати бойовими броньованими машинами, іншими зразками озброєння та військової техніки. Втім, всі тактико-технічні характеристики зброї, особливості місцевості та дії умовного противника максимально наближені до реальних. Взаємодія між учасниками тактичного тренування досягається за допомогою засобів зв’язку. Окрім того, сценарії навчально-бойових завдань розроблені з урахуванням досвіду сучасних збройних конфліктів.
Програму VBS-3 застосовують для проведення тактичних навчань на рівні «відділення — рота», із залученням танкових, загальновійськових підрозділів, артилерії та інших засобів.
Навчання проходять на оцифрованій території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Яворівщині.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ