Кузьмі Скрябіну присвоєно звання Героя України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням Ордена держави співаку, телеведучому та продюсеру Андрію Кузьменку (посмертно).

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Таке звання президент вирішив присвоїти Скрябіну за визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу та громадську діяльність.

«З початком війни Андрій регулярно їздив на схід і допомагав нашим захисникам. Кузьма й сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя — ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом — заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну», — прокоментував своє рішення Зеленський.

Крім музики, він був ведучим на телебаченні, продюсером, актором. З початком війни активно допомагав українським військовим, їздив на Донбас, приходив до поранених у лікарні.

Нагадаємо, що лідер групи “Скрябін” Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року у ДТП в Дніпропетровській області. Позашляховик, за кермом якого був Кузьменко, зіткнувся з молоковозом.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ