Митники вилучили контрабанду спортивного харчування та сигарет

У пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець», під час митного контролю легкового транспортного засобу «NISSAN» працівники митниці виявили факт незаконного переміщення сигарет.

Їх намагався вивезти до Республіки Польщі 21-рчний мешканець Львівщини. 248 пачок сигарет без марок акцизного збору України було приховано у передніх дверях автомобіля. Про це повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

В іншому випадку під час митного контролю рейсового автобуса, який прямував з Республіки Польщі працівники митниці виявили майже 60 кг спортивного харчування та вітамінів. Їх намагався ввезти до України громадянин України, водій одного з ТзОВ Івано-Франківська. Цей товар містився у багажному відділені автобуса серед інших продуктів харчування. Про нього водій під час усного опитування не заявив, у митниій декларації не вказав.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 ст. 483 та ст..472 Митного кодексу України. За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Предмети правопорушення, а також автомобіль «NISSAN» 2000 р.в. вилучено. Їх вартість яких буде встановлено додатково. Справи скерують до суду, який і визначить покарання.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...