Митники вилучили Volkswagen Touareg за контрабанду

Львівські митники вилучили Volkswagen Touareg за контрабанду цигарок. Про це повідомили в прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

Сьогодні, 28 грудня 2018 року, у пункті пропуску «Грушів – Будомеж» працівники митниці викрили спробу незаконного переміщення 340 пачок сигарет. Тютюнові вироби двадцятисемирічний мешканець Львівщини напакував у спеціально виготовлений сховок, розташований у паливному баку автомобіля «Фольксфаген Туарег». Під час перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Однак у працівників митниці виникли підозри щодо приховування від митного контролю товарів. Тож автомобіль було скеровано в бокс поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю транспортного засобу виявлено приховані від митного контролю 340 пачок сигарет без марок акцизного збору України.

Громадянин України порушив порядок проходження митного контролю через смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор» та вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол. Товар та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...