Митники затримали контрабанду харчових добавок

Мешканець Чернівецької області намагався незаконно ввезти на територію України понад 400 кг біодобавок та цукерок. Про це інформує прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

У пункт пропуску ʺГрушівʺ прибув громадянин України, який прямував з Республіки Польщі, як водій автомобіля ʺMercedes-Sprinterʺ. Формою проходження митного контролю він обрав смугу спрощеного митного контролю ʺзелений коридорʺ, чим заявив про відсутність будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Однак під час митного контролю транспортного засобу в його багажному відділенні серед особистих речей, у валізах, виявлено 320 кг біодобавок для спортсменів та 120 кг цукерок ʺFerrero rocherʺ.

Громадянин намагався перевезти через митний кордон України товар, переміщення якого обмежено згідно зі ст. 378 Митного кодексу України та Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 434, чим порушив митні правила, передбачені статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...