Між селами Вербляни і Завадів назріває конфлікт

Між селами Вербляни і Завадів назріває конфлікт через розподіл земель затвердженого генплану.
Про це сьогодні під час засідання комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури ЛОР повідомив депутат Михайло Ковалик.
«Яворівський район. Село Завадів і село Вербляни. Маємо 40 ображених людей. По нових межах села, Вербляни мають 40 га землі, яка раніше належала Завадову. 40 сімей користуються цією землею ще з 90-х років. Це оброблені людські поля, – розповідає Михайло Ковалик. – Вербляни ж розробили там план забудов і будуть роздавати їх своїм мешканцям. Конфлікт є, а сільські голови між собою погодитися не можуть. Один одного жителі сіл знають. В результаті отримаємо конфлікт, і мешканці можуть просто почати битися».
Генплан щодо розподілу земель затверджений, але ще не погоджений. Як компроміс депутати пропонують поділити землю порівну між двома селами, проте конкретне вирішення конфлікту вирішили перенести на наступний тиждень, коли члени комісії будуть з робочим візитом в Яворівському районі.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...