Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині відвідала делегація посольства Данії

Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відвідала делегація посольства Королівства Данія в Україні. Очолила групу іноземців тимчасово виконуюча обов’язки Надзвичайного та Повноважного посла Королівства Данія в Україні пані Єва Марія Фріда Барльозе. Метою візиту стало ознайомлення з роботою данських перекладачів, які беруть участь у підготовці підрозділів ЗС України за участі іноземних інструкторів.
Зустрічали делегацію представники Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а також військовослужбовці канадського компонента Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна (JMTG-U).
Пані Єва Марія Фріда Барльозе наголосила, що основним завданням офіцерів з Данії є налагодження якісної комунікації та ефективної співпраці між учасниками спільної підготовки вояків з різних країн в Україні.
Ознайомившись зі специфікою діяльності МЦМБ та перебігом підготовки українських воїнів іноземними фахівцями, вона дала схвальну оцінку побаченому, а також обговорила із керівництвом Центру можливі перспективи подальшої співпраці ЗС Королівства Данії та Українського війська.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...