“Мрії Героїв не вмирають” – пам’яті Роману Варениці

У неділю, 23 грудня 2018 року, у селі Старий Яр відбудеться проект “Мрії Героїв не вмирають” з нагоди 40-річчя від дня народження Героя Небеснрої Сотні Романа Варениці.

Роман Михайлович Варениця народився 11 грудня 1978 року, у с. Старий Яр. Роман – активіст Євромайдану, Герой України. Загинув на вул. Інститутській, у центрі Києва, близько 10:30 год., 20 лютого 2014 року.
Закінчив школу у місті Новояворівськ.

Роман вирішив поїхати на Майдан, не попередивши батьків. Батьки думали, що син знаходиться на роботі у Львові. Вже в дорозі він подзвонив батькам і пояснив, що мусить діяти саме так. Мешканці Новояворівська розповіли, що Роман підсів до земляків в автобус, після роботи у Львові та дуже радів, що для нього залишили ще одне місце. До Києва Роман їхав із паном Василем. Чоловік пригадує, герой всю дорогу молився. По приїзді відразу ж на барикади — перший у всьому.

Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» нагороджено 21 листопада 2014 року, посмертно — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності
Медаль «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП, червень 2015) (посмертно).

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ