На концерті гурту «Антитіла» у Новояворівську здійснилась мрія хлопчика

«Весь зал плакав»: на концерті гурту «Антитіла» у Новояворівську здійснилась мрія 10-річного хлопчика. Про це повідомляє LMN

У понеділок, 24 лютого 2020 року, у Новояворівську виступав відомий гурт «Антитіла». Під час концерту до соліста гурту Тараса Тополі підійшов 10-річний Максим Майдан та дав йому конверт із листом. Артист одразу його зачитав.

«Цей хлопчик – справжній фанат гурту, виявляється, він навіть відрощував волосся, щоб бути схожим на Тараса Тополю, – розповідає LMN Юлія Мисько. Жінка теж була на концерті. – Свій лист почав зі слів пісні гурту «Я хочу стати тим, від кого буде син». Зал сприйняв це з усмішкою, адже Максим ще досить маленький. Але потім, коли з листа стало зрозуміло, що потрапити на концерт Тараса було його дуже великою мрією і він не може повірити, що вона здійснилась, зал розчулився. Ну і люди вже зовсім розплакались, коли Максим розказав про свого молодшого братика Богданчика, в якого проблеми зі слухом. Максим дуже хоче, аби той міг чути. А сім‘я навіть не має коштів, аби обслуговувати його слуховий апарат”.

Хлопчика обійняв весь гурт, а Тарас Тополя пообіцяв дати потрібні гроші.

Під сценою стояла мама Максима – Юлія. Вона теж почала плакати.

Жінка розповіла LMN, що виховує дітей сама. Слуховий апарат з допомогою добродіїв купили ще раніше. Його ціна – понад 80 тисяч гривень. Щомісяця на обслуговування самого апарату жінка витрачає понад 3 тисячі гривень. Окрім цього, Богдану потрібні постійні уроки з логопедом, щоб він нарешті зміг повноцінно спілкуватись.

«Я дуже хотіла здійснити мрію сина. Максим страшно любить Тараса Тополю і його творчість. А він вирішив ще й листа йому написати. Гурт подарував Максимку приставку, а також передав 6 тисяч гривень на лікування Богданчика», – розповідає Юлія.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ