На кордоні з Польщею тисячні черги: українці очікують на повернення додому

Після звістки про закриття Україною кордонів тисячі українців зібрались у пункті пропуску Корчова-Краковець, намагаючись залишити територію Польщі.

Про це в п’ятницю, 27 березня, повідомили низка польських ЗМІ, передає “Європейська правда”.

Про черги у Корчовій з сотень українців, які чекають на автобус, що перевезе їх через кордон, Radio Rzeszow повідомило ще напередодні.

Зазначається, що наразі це єдиний діючий прикордонний перехід на кордоні з Україною у Підкарпатському воєводстві, однак він не передбачає пішого перетину кордону.

Про понад кілометрові черги з українців у Корчовій повідомила і Gazeta Wyborcza. Деякі люди у черзі чекають ще з 1 ночі п’ятниці і сподіваються на транспорт, який провезе їх через кордон.

“Вони зібралися на трасі А4, кілометр відділяє їх від польсько-українського автомобільного прикордонного переходу. Багато хто вже не вірить у можливість повернення. Люди просять води і кажуть, що до них ставляться як до худоби, істот нижчого сорту”, – розповів очевидець.

Портал RMF24 повідомив, що 26 березня кордон у Корчовій перетнули 1652 українці, які скористалися понад 40 маршрутними рейсами.

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що 28 березня державний кордон буде закрито, а про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

У МЗС України пізніше уточнили, що після 27 березня можливість потрапити в Україну на приватному авто збережеться у пунктах пропуску, які надають таку можливість.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ