На кордоні з Польщею вилучили майже 3 тисячі пачок контрабандних сигарет

Протягом доби на пункті пропуску «Краковець», через переобладнання для перевезення тютюнової контрабанди, було вилучено причеп до вантажівки та мікроавтобус.
Так, у першому випадку цигарки за кордон віз житель Чернівців, 41-річний громадянин Румунії у власному мікроавтобусі марки «Мерседес». Для цього він обладнав автомобіль декількома тайниками в які сховав у загальній кількості 1521 пачку цигарок з українськими акцизними марками. Однак в ході спільного прикордонно-митного поглибленого огляду автівки контрабанду було виявлено та вилучено. Крім цигарок чоловік позбувся і свого транспортного засобу марки «Мерседес», 2003 року випуску.
Іншу цигаркову контрабанду знайшли у причепі вантажного автомобіля марки «Сканія», яким керував 33-річний громадянин Польщі. Цигарки було сховано у тайнику в підлозі напівпричепа, доступ до якого став можливим після демонтажу покриття. Всього з тайника прикордонники та працівники митниці вилучили 1264 пачки цигарок, також вилучено і напівпричіп марки «SCHMITS».
Протягом двох місяців 2017 року це вже 26 випадок попередження контрабанди цигарок загальною кількістю 23 тис. 257 пачок, яку знайшли та вилучили на кордоні в пунктах пропуску ділянки відповідальності Мостиського прикордонного загону.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ