На “Краковці” затримали порушника

На українсько-польському кордоні затримали порушника який два рази підряд спробував «провести» прикордонників, – Прес-служба Мостиського прикордонного загону.
Вчора, 23 травня 2018 року, у пункті пропуску «Краковець» прикордонники не пропустили через державний кордон України 62-річного громадянина України, який видавав себе за американця. Під час оформлення на виїзд з України чоловік подав на паспортний контроль документ громадянина США, повідомивши стосовно себе неправдиві відомості. Відповідно чоловікові прикордонники виїзд не дозволили, а також склали документи справи щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України. Не пройшло і декількох годин, як прикордонний наряд підрозділу на спостережній вежі поблизу пункту пропуску побачив невідомого, який через поле пішки прямував в бік кордону. Група реагування правоохоронців затримала розшукуваного – ним виявився цей самий подорожній, який вирішив у інший незаконний спосіб спробувати таки дістатися до сусідньої Польщі.
За спробу незаконного перетинання держаного кордону України рішенням суду чоловіка було притягнено до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 3400 гривень.
Більше новин на: https://yavoriv-info.com.ua

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ