На Львівщині створять транзитне кільце для вантажного транспорту

Служба автомобільних доріг у Львівській області активно проводить роботи для реалізації Державного інвестиційного проекту «Створення транзитного кільця для вантажного транспорту у Львівській області».

Як зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза, транзитні транспортні потоки, що рухаються по основній мережі державних доріг Львівської області здійснюють рух із виїздом на існуючу об’їзну дорогу м. Львова, яка надзвичайно перевантажена транзитним, місцевим, а також, у значній мірі, міським транспортом м. Львова, що створює часті затори і призводить до зменшення швидкості руху транспорту до 20 – 30 км/год”.

“Для забезпечення пропуску транзитного транспорту, а особливо, вантажного, до міжнародних пунктів пропуску «Шегині», «Краковець», «Грушів», «Рава-Руська» та у суміжні з Львівською області, необхідно забезпечити кільцеве якісне автотранспортне сполучення між основними державними дорогами на відстані 20 – 40 км від м. Львів, що дозволить перенаправити значну частину транзитних потоків в обхід Львова без заїзду на існуючу об’їзну дорогу, скоротити шлях транзитного автотранспорту і час перебування в дорозі”.

Забезпечити такий поперечний кільцевий зв’язок між основними державними дорогами можуть автомобільна дорога державного значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, яка починається на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп на околиці м. Миколаїв і закінчується в м. Бібрка на автомобільній дорозі Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, обходячи м. Львів на відстані 20-35 км із західної, північної та східної сторін, і перетинає всі основні автомобільні дороги державного значення, які створюють радіальну схему і концентруються на існуючій ділянці об’їзної дороги м. Львова, та з південної сторони: автомобільні дороги державного значення Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів на ділянці від км 396+800 до км 416+100, місцевого значення О140504 Нові Стрілища – Ходорів та ділянка дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка від км 0+000 до км 36+950.

“Проведення робіт з покращення стану дорожнього покриття зазначених вище автомобільних доріг дозволить транзитному автотранспорту з боку Закарпатської, Волинської, Рівненської, Тернопільської та Івано-Франківської областей скоротити шлях до міжнародних пунктів пропуску «Шегині», «Краковець», «Грушів», «Рава-Руська» в обхід м. Львів”.

А також реалізація інвестпроекту забезпечить:
– зменшення завантаження транзитним вантажним автотранспортом автомобільних доріг на ділянках під’їзду до м. Львів та всієї ділянки об’їзної дороги;
– надійний якісний транспортний зв’язок 8 районів Львівської області (Миколаївський, Городоцький, Яворівський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Золочівський, Буський, Перемишлянський);
– соціально-економічний розвиток західної частини країни та Львівської області в цілому;
розвиток транспортної інфраструктури.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ