На українсько-польському кордоні затримали рекордну партію наркотиків

Польські митники у суботу, 18 лютого, вилучили рекордну партію наркотиків на українсько-польському митному переході Краківець-Корчова.
Мова йде про 250 кг гашишу під час огляду двох автомобілів, які їхали на в’їзд в Україну. Попередня вартість вилученої партії становить 9 млн злотих (60,3 млн грн).
Як повідомила речниця Бєщадського прикордонного відділу прикордонної служби Польщі Ельжбета Пікор, гашиш виявили у двох автомобілях – BMW X6 та BMW X5 із українськими державними номерними знаками. Машинами керували двоє чоловіків 45 і 38 років, обоє – громадяни України. В одному з автомобілів їхатала 33-річна дружина водія, також громадянка України.
Контрабанду під час огляду автомобілів виявила вівчарка Хіро, яка спеціалізується на пошуку наркотиків. Товар був захований у спеціальних порожнинах в підлозі автомобілів.
Прокуратура і прикордонна служба Польщі оголосили українцям звинувачення в участі в злочинній групі, що займається контрабандою наркотиків. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 15 років. Крім того, суд постановив арештувати українців на три місяці. На автомобілі, у яких вони перевозили наркотики, також накладено арешт.
На чорному ринку в Україні роздрібна вартість 250 кг гашишу може сягнути понад 112 млн грн.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ