![На Яворівщині дитині-сироті вручили ключі від квартири](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/39923991_1906434302983849_918609808586702848_o.jpg)
Сьогодні, 23 серпня 2018 року, під час урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України відбулось вручення ключів від квартири особі з числа дітей-сиріт Дробязго Марії. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
Як повідомили у Службі у справах дітей Львівської облдержадміністрації, однокімнатну квартиру придбали у межах реалізації обласної та районної програм забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.
Після цього представники обласної та районної влади мали змогу відвідати юну яворівчанку та оглянути умови проживання.
Зазначимо, вартість житла – 386 800 гривень, з них з державного бюджету – 349 400 гривень, решта дофінансування з районного бюджету.
Більше новин на: Яворів Інфо