На Яворівщині прокуратура повернула громаді 0,6 га земель

На Яворівщині прокуратура домоглась повернення територіальній громаді 0,6 га земель вартістю майже 1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Рішенням Яворівського районного суду Львівської області від 03.08.2018, задоволено позов Городоцької місцевої прокуратури в інтересах держави (в особі Лозинської сільської ради Яворівського району) до фізичної особи.

Зокрема, судом визнано недійсними та скасовано державні акти на право власності на земельні ділянки площею 0,1125 га та 0,4558 га, вартістю майже 1 млн грн (землі для ведення особистого селянського господарства), а також зобов’язано відповідача – фізичну особу повернути їх в розпорядження Лозинської сільської ради.

Встановлено, що підставою виникнення права власності на земельні ділянки стало підроблене рішення органу місцевого самоврядування «Про передачу земель у власність» на території с. Дубровиця Яворівського району.

Це і стало причиною втручання у справу прокуратури.

На даний час вказане судове рішення набрало законної сили, а тому органами прокуратури вжито заходів для його реального виконання.

Як наслідок, до Державного реєстру речових прав внесено запис про скасування державних актів на право власності на ці землі.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ