На Яворівщині СБУ вкотре запобігла корупції

Яворівським РВ УСБУ у Львівській області під час здійснення заходів із контррозвідувального захисту органів державної влади, підприємств, установ, організацій щодо порушення вимог чинного законодавства України отримано інформацію щодо можливого порушення вищевказаного законодавства депутатом Мальчинської сільської ради, Яворівського району, Львівської області.
З метою попередження та недопущення настання негативних наслідків та запобіганню можливим корупційним проявам проінформовано та залучено в межах компетенції Управління стратегічних розслідувань ГУ НП у Львівській області.
Згідно отриманої інформації, УСР ГУ НП у Львівській області, складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, відносно депутата Мальчинської сільської ради, Яворівського району, Львівської області.
Постанову Яворівського районного суду Львівської області цього депутата визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
З урахуванням викладеного, з метою запобігання у майбутньому можливим проявам порушення вимог антикорупційного законодавства України Управління СБ України доводить до громадян про можливість настання аналогічних вищевказаних наслідків.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ