На Яворівщині судитимуть колишнього керівника відділу освіти районної адміністрації

В Яворівському районі за привласнення бюджетних коштів судитимуть колишнього керівника відділу освіти районної адміністрації та двох керівників проектної організації. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
У серпні 2010 року було укладено договір на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва школи в Яворові.
«Під час розслідування з’ясувалось, що наданий проектною організацією розрахунок вартості виготовлення проектно-кошторисної документації навчального закладу не відповідає фактично виконаним роботам, що призвело до завищення їхньої вартості на близько 110 тис. грн. У той же час керівник відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації не забезпечив проведення обов’язкової комплексної державної експертизи документації, натомість своїм наказом затвердив її», ‒ йдеться у повідомленні прокуратури.
Раніше поліція оцінила суму завищення цього кошторису у 441,7 тис. грн.
Дії керівника проектної організації кваліфікуються за ч.3 ст.190, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.4 ст.358 КК України, а колишнього керівника відділу освіти – за ч.2 ст. 367 КК України. Їм загрожує до 8 та до 5 років позбавлення волі відповідно.
Городоцька місцева прокуратура вже скерувала до суду два обвинувальні акти щодо двох керівників підприємства та колишнього очільника відділу освіти.
Для відшкодування завданої шкоди подано цивільний позов на суму 109 634 грн, а на майно суд наклав арешт.
Прокуратура встановила, що вже новий керівник того самого підприємства у 2015 році подав до райдержадміністрації кошторис із неправдивими відомостями для визначення індексу вартості робіт. Ці махінації завдали відділу освіти збитків на суму 332 тис. грн. Для їхнього відшкодування на підприємство подано позов у Господарський суд Львівської області.
За ч. 2, 3 ст.190, ч. ч. 1, 2 ст.364, ч. ч. 1, 2 ст. 366 та ч.4 ст. 358 КК України новий керівник проектної організації може опинитись за ґратами на 8 років.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ