На Яворівщині учасник АТО потрапив на лаву підсудних за насильство в сім’ї

Яворівський районний суд розглянув матеріали, які надійшли від Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовця, учасника бойових дій В. – за ч.1 ст.173-2 КУпАП (Вчинення насильства в сім’ї).
Суд встановив: військовослужбовець В. за місцем свого проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив із своєю дружиною конфлікт, під час якого виражався  нецензурними словами, погрожував фізичною розправою.
У суді вояка вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, визнав повністю та щиро розкаявся.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, гр. В., який до адміністративної відповідальності раніше не притягався, є учасником бойових дій, брав участь в АТО на сході України, щиро розкаявся у вчиненому правопорушенні, суд дійшов висновку про те, що його слід звільнити від адміністративної відповідальності у зв’язку із малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...