На Яворівщині хотіли незаконно вивезти дитину

Під час виїзду за кордон у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Грушів» на паспортний контроль 41-річна громадянка України зі своєюнеповнолітньою донькою надала нотаріально завірену заяву батька дитини про дозвіл на вивезення її за кордон. Про це повідомляє Пресслужба Львівського прикордонного загону.

У ході перевірки прикордонники встановили, що батько на момент видачі заяви перебував за межами України. Відповідно він не міг підписати наданий прикордонникам документ. Враховуючи виявлені ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», прикордонники направили представникам Нацполіції України відповідне повідомлення.

Через кордон матір з донькою не пропустили та передали співробітникам поліції.

З початку року на ділянці Львівського прикордонного загону правоохоронці не пропустили через державний кордон близько 500 дітей. Причинами не пропусків були відсутність дозволів на вивіз дітей від одного з подружжя або пред’явлення підроблених документів.

Державна прикордонна служба України звертається з проханням до усіх громадян, які найближчим часом збираються перетинати кордон, в тому числі з неповнолітніми дітьми, відповідально ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...