На Яворівщині жінка не визнає, що знайдена дитина її

Учора, 1 грудня 2017 року, біля лікарні в Яворові знайшли новонароджену дитину. Дівчинка була вже холодна, але жива. Мама ж дитини сама прийшла до лікарні з кровотечею. Однак не визнає, що знайда — її маля. У жінки це третя дитина. Про це повідомляє Zaxid.net.
Близько 7.00 год., із пологового відділення Яворівської лікарні, вийшла санітарка викидати сміття. За чагарниками і знайшла дитину: оголену, брудну, з рваною пуповиною та вже синю від холоду. Дівчинці одразу надали допомогу. Зараз маля в інкубаторі.
«Для подальшого лікування і обстеження дитина буде переводиться в обласну дитячу клінічну лікарню міста Львова. Є ризики запалення легень. Дитина, ймовірно, перебувала на дворі при температурі мінус якийсь час ‒ ми не знаємо», – розповіла лікарка-неонатолог Лілія Балаким.
Дівчинку знайшли ще пізніше, ніж матір. Породілля сама прийшла до районної лікарні із сильною кровотечею.
«Вона була зразу взята в операційну, оглянута. Кровотеча зупинена. Жінка виходить із наркозу, стан стабільний. Загрози життю і здоров’ю на даному етапі немає», – головний лікар Яворівської районної лікарні Михайло Дмитрів.
За словами медиків, жінка не визнає, що знайдена дитина її.
«З її слів, вона нічого не пам’ятає, як це сталось, і де вона народжувала ‒ вона нічого не пам’ятає. Тільки знає, що вона була вагітна», – додала лікарка-неонатолог Лілія Балаким.
У чагарниках правоохоронці знайшли лише дві краплі, схожі на кров. Плаценти ні у тілі жінки, ні на місці пригоди не було.
«Провести будь-які слідчі дії на даному етапі з мамою новонародженої дитини ми не можемо, оскільки її стан здоров’я не задовільний. Лікар надав довідку, що проводити слідчі дії недопустимо», – розповів слідчий Яворівського райвідділу нацполіції Назар Гангур.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «залишення в небезпеці матір’ю новонародженої дитини».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...