На Яворівському полігоні тренуються прикордонники-спецпризначенці

Спецпризначенці швидкого реагування «Шквал» прикордонної служби відточують бойову майстерність на Яворівському полігоні. Тренуються не лише зі стрілецькою зброєю, а й і з більшими калібрами. В арсеналі прикордонників – міномети, зенітки та протитанкові гранатомети.
Розриви мін, тріскотіння крупнокаліберного кулемета та робота грізної зенітки. Звуки передової чути на Яворівському полігоні. Навчання, максимально наближені до бойових, проводять прикордонники із спецзагону «Шквал». Працює гроза ворожих танків СПГ. Станковий протитанковий гранатомет – небезпечна іграшка не лише для противника, а й для самих бійців.
«СПГ – дуже небезпечна артилерійська зброя. Головне, дотримуватися техніки безпеки: не стояти позаду при пострілі, коли снаряд у самому стволі, не обходити ні ззаду, ні спереду», – пояснює старший сержант Вадим Дружина.
На іншому рубежі бійці тренуються із АГС-17. Жива сила противника не сховається від гранат – вогів ні в зелених насадженнях, ні за пагорбом. Автоматичний гранатомет працює як прямою траєкторією, так і навісом.
«На цих стрільбах ми практично відпрацьовуємо. Ураження проводиться ефективне і зброя ефективна на 100%. Не дарма вона застосовувалася ще на Даманському півострові проти Китаю», – розповів начальник відділеня АГС Володимир Іваньков.
Тренуються «зелені берети» і з більш важким озброєнням. Тренуються як новобранці, так і бійці зі стажем бойових дій на сході країни. Адже бійців «Шквалу» в будь-який момент можуть відправити на підкріплення державного кордону.
«Мета даного навчання та проведення стрільб – відпрацювати практичні навики ведення стрільби з бойової зброї та бути готовими до виконання завдань за призначенням», – пояснив начальник штабу прикордонної комендатури Сергій Рудак.
Прикордонний загін комендатури швидкого реагування «Шквал» створили у 2015 році. Відтоді навчання зі всіма видами озброєння прикордонники проводять регулярно.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...