Нагородження обдарованої молоді Яворівщини 2018

Сьогодні, 16 травня 2018 року, у приміщенні Яворівської райдержадміністрації відбулось нагородження обдарованої молоді Яворівщини.
Яворівська гімназія імені Осипа Маковея:
Флис Наталія, учениця 8 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Н.П.);
Петровська Олександра, учениця 10 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Н.П.);
Піта Роман, учень 10 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Н.П.);
Турба Юлія, учениця 11 класу, ІІ місце з англійської мови (учитель Комісар І.В);
Пелиню Тарас, учень 11 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Лещишин М.Д.);
Гринчак Роман, учень 8 класу, ІІ місце з географії (учитель Шульга О.Г.);
Тишик Вікторія, учениця 7 класу, ІІІ місце з математики (учитель Кригуль У.В.);
Филянець Андрій, учень 11 класу, ІІІ місце з економіки (учитель Грицан Л.П.);
Бачало Роман, учень 11 класу, ІІІ місце з біології (учитель Бачало О.Р.);
Маюк Анастасія, учениця 7 класу, ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Горох М.С.).
Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2:
Бамбурова Юліана, учениця 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);
Гембаровський Олег, учень 9 клас, ІІ місце у ІІ етапі, ІІІ місце у IV етапі з інформаційних технологій, ІІ місце у IV етапі інтернет-олімпіади (учитель Манько Н.М.);
Когут Давид, учень 11 класу, ІІ місце у ІІ етапі з інформатики, ІІ місце з інформаційних технологій, ІІІ місце у IV етапі з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);
Ситків Роман, учень 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);
Проценко Софія, учениця 9 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);
Винарчик Наталія, учениця 10 класу, ІІ місце з екології (учитель Мурин Л.І.), ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Здебська Л.М.);
Попівняк Марія, учениця10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Мурин Л.І.);
Стойка Юлія , учениця 9 клас, ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Здебська Л.М.).
Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів:
Жукевич Олег, учень 8 класу, І місце з української мови та літератури, учителі Брода І.Г., Козак М.І, ІIІ місце з історії, учитель Глова М.М.;
Назаркевич Анастасія, учениця 9 класу, І місце з трудове навчання (учитель Никиль У.Є.);
Слиш Юлія, учениця 9 класу, ІІ місце з української мови та літератури, учитель Брода І.Г., ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Я.І., ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учитель Лаба Г.І.
Гнилюх Анастасія, учениця 10 класу, ІІІ місце з біології, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учителі Грет Л.П. та Лаба Г.І;
Завальнюк Мар’яна, учениця 10 класу, ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Я.І.,
Гопотяк Павліна, учениця 10 класу, ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Я.І.,
Мисько Владислав, учень 8 класу, І місце у ІІІ етапі ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учитель Скобало В.В.
Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна:
Турко Ірина, учениця 8 класу, ІІІ місце з української мови та літератури, учитель української мови та літератури Гарбуз Г.Д.
Старицька ЗОШ І – ІІІ ступенів:
Горбань Олена, учениця 9 класу, ІІІ місце з християнської етики, учитель Щадило В.С.;
Кулеба Юлія, учениця 9 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учитель Мацик Л.А.
Середкевицький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»:
Грицишин Наталія, учениця 8 класу, ІІ місце з історії, учитель Хомутник Л.Ф.;
Хомутник Оксана, учениця 9 класу, ІІІ місце з англійської мови, учитель Ферцович Ю.В.
Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»:
Рось Марія, учениця 10 класу, ІІ місце з основ християнської етики (учитель Кушнір І.М.);
Береза Марія, учениця 10 класу, ІІ місце з трудового навчання (учитель Глинська К.Д.);
Стадник Вікторія, учениця 11 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів;
Баран Вікторія, учениця 11 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів (керівник Козакул Н. М.).
Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»:
Качмар Лілія – Евеліна, учениця 11 класу, ІІІ місце з англійської мови (учитель Скобало С.І.), ІІІ місце з правознавства (учитель Барбара М.М), ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;
Стасів Соломії, учениця 10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Бабій Л.І.);
Іваник Богдан, учень 9 класу, ІІІ місце з фізики (учитель Ведута О.В.), ІІІ місце з математики (учитель Карпа М.Ю.);
Барандій Олександр, учень 10 класу, ІІ місце з астрономії (учитель Процікевич З.Й.), ІІІ місце з фізики (учитель Кравцов Ю.В.);
Лаган Роман, учень 9 класу, ІІІ місце з хімії (учитель Фолюш І.М.);
Киринюк Яніна, учениця 9 класу, ІІІ місце з географії (учитель Костів Г.М.);
Кутна Оксана, учениця 10 класу, ІІ місце з української мови та літератури (учитель Ястремська Л.М.), ІІ місце з правознавства (учитель Барбара М.М), ІІІ місце у ІІ етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків;
Раб Іванна – Таміла, учениця 9 класу, І місце з правознавства (учитель Барбара М.М.);
Данило Марко, учень 8 класу, ІІІ місце з географії (учитель Костів Г.М.);
Василиця Олександр, учень 11 класу, ІІІ місце з біології (учитель Бабій Г.Я.);
Фолюш Дем’ян, учень 8 класу, ІІІ місце з фізики(учитель Процікевич З.Й.), ІІІ місце з математики (учитель Флюд В.М.),, ІІІ місце з хімії (учитель Громик Н.М.);
Коцюмбас Яна, учениця 10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Бабій Л.І.);
Максимишин Роксолана, учениця 8 класу, І місце з основ християнської етики (учитель Цікало В.Д.);
Гринишин Дмитро, учень 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;
Брода Софія, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;
Дільна Діана, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;
Моляща Аліна, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів (керівник команди юних економістів Шалавило Г.С.).
Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2:
Вітів Назарій, учень 11 класу, ІІІ місце з географії, учитель Кіндрат І.В.;
Гуль Максим, учень 9 класу, ІІ місце з географії , учитель Кіндрат І.В.;
Кизик Оксана, учениця 8 класу, ІІІ місце з основ християнської етики, учитель Цікало В. Д.
Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3:
Ференц Максим – учень 8 класу , ІІ місце з географії, учитель Хабак І.П.;
Мартиник Ростислав – учень 10 класу , ІІІ місце з географії, учитель Хабак І.П.;
Гуцал Остап – учень 8 класу, ІІІ місце з фізики, учитель Пучак Н.І.;
Рокошевська Марта – учениця 9 класу, ІІ місце з географії, учитель Хабак І.П.; ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків;
Афанасьєва Марія – учениця 10 класу, ІІІ місце з англійської мови, учитель Козаченко Тетяна Олександрівна; ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків;
Попович Еріка-Валерія – ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків- керівники команди Стецькович Л.М. та Горгут Г.В.;
Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва:
Русановська Марія – учениця 11 класу, І місце з правознавства, учитель Наумко М. М., ІІ місце з української мови та літератури, учитель Дида В.М.
Краковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича:
Байдала Олеся, учениця 8 класу, ІІ місце з біології (учитель Гангур С.М.);
Хоростіль Володимир, учень 9 класу, ІІ місце з біології (учитель Гангур С.М.).
Смерик Маріанна, учениця 10 класу, ІІІ місце у ІІІ етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учитель Ваньо О. С.
Наконечнянська ЗОШ І – ІІІ ступенів:
Дроф’як Андріана – учениця 10 класу, ІІ місце з екології (учитель Ситків Л.В.).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...