Нарада щодо забезпечення мешканців Яворівського району інсуліном
![Нарада щодо забезпечення мешканців Яворівського району інсуліном](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/116043070_3985443354859920_7665857430855328662_n.jpg)
У вівторок, 21 липня 2020 року, відбулась нарада щодо забезпечення мешканців Яворівського району інсуліном, а також щодо використання коштів виділених з резервного фонду районного бюджету, які призначені для захисту лікарів та створення умов для їх безпечної роботи в умовах складної епідеміологічної ситуації.
Станом на сьогодні, в інфекційному відділенні Новояворівської районної лікарні ім.Ю.Липи на лікуванні перебувають 35 пацієнтів, з них – 17 з діагнозом коронавірусу, 18 – очікують на результати ПЛР-тестів, які є мешканцями Яворівщини та Мостищини.
Більше новин на: Яворів Інфо