Неповнолітньому розбійнику з Новояворівська загрожує до 10 років

За процесуального керівництва повідомлено про підозру неповнолітньому у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 Кримінального кодексу України, тобто – в нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному з насильством, небезпечним для життя і здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій). Про це повідомив заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Львівської області Ігоря Шаравару.

З його слів, встановлено, що 15-річний житель міста Новояворівська, стосовно якого судом уже слухається об’єднане кримінальне провадження про обвинувачення його у вчиненні трьох корисливих злочинів, наприкінці січня 2019 року, перебуваючи в місті Новояворівську Яворівського району, здійснив розбійний напад на 25-річного випадкового перехожого, відібрав мобільний телефон потерпілого, вартістю 1700 грн.

«Вчиняючи злочин, неповнолітній проігнорував те, що судом до нього вже застосовано запобіжний захід домашнього арешту із забороною залишати своє житло з 18:00 до 7:00 без дозволу суду.
У результаті таких дій юнак підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України, а саме: нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаному з насильством, небезпечним для життя і здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчиненого особою, яка раніше вчинила розбій.
Нагадаю, що місцевою прокуратурою ще в межах проведення попередніх досудових розслідувань щодо цього неповнолітнього двічі ініціювалося питання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою у Львівській установі виконання покарань (№19), строком – на 60 днів, без визначення розміру застави.
На цей час, органом досудового розслідування вживаються заходи, спрямовані на завершення досудового розслідування.
У випадку доведення вини підозрюваний може потрапити до вязниці на строк до десяти років», – інформує заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Львівської області Ігор Шаравара.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...