![Офіційно представили першого заступника голови Яворівської РДА](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/138252569_2491479507812656_2643675301824346095_o.jpg)
12 січня 2021 року голова райдержадміністрації Юрій Шпак та голова районної ради Микола Романюк офіційно представили першого заступника голови Яворівської райдержадміністрації Зоряну Мірило, згідно з розпорядженням голови Яворівської районної державної адміністрації №4/0-3-06 від 12.01.2021 року «Про призначення на посаду першого заступника голови райдержадміністрації Мірило Зоряну Романівну в порядку переведення з посади керівника апарату райдержадміністрації».
Варто зауважити, що це перша жінка на посаді першого заступника голови Яворівської райдержадміністрації у районі.
Юрій Шпак привітав Зоряну Романівну з призначенням та висловив впевненість у тому, що її досвід роботи допоможе у вирішенні ряду питань життя та розвитку Яворівського району.
Більше новин на: Яворів Інфо