По Яворівщині пройде піша проща

Завтра, у четвер, 13 вересня 2018 року, по Яворівщині пройде піша проща християн у паломницький центр – Лісок Чернилявський, очолювана духовенством. Маршрут цієї духовної події проляже від церкви святого Івана Хрестителя, що в селі Коти, через Старий Яр, Залужжя та місто Яворів.

Перед походом прочани в селі Котах о 7.30  дружно помоляться до Богородиці за мир та злагоду в Україні.

Також проща молитовно пройде через середмістя Яворова, повз пам’ятник Героям Небесної сотні та полеглим в зоні АТО військовослужбовцям. Відтак, колона направиться в Лісок Чернилявський – маленьке село, населення якого не перевищує півтори сотні жителів, що розмістилося за 3 км на північний захід від райцентру.

У Ліску Чернилявському під час літургії, яка має розпочатися об 11 годині, прочани біля церкви Положення Пояса Пресвятої Богородиці найперше разом з духовенством щиро помоляться за мир та злагоду в Україні.

За краєзнавчими джерелами, місцевість Лісок, що на Яворівщині, була вибрана для святині невипадково. Це – занижена територія серед навколишніх пагорбів, яку Господь наділив мальовничою природою з кришталевим джерелом цілющої води.

Народні перекази стверджують, що в давнину біля джерела з’явилася Матір Божа. Свідками цього були пастухи, які побачили на воді, що витікала з джерела образ Богоматері. Мабуть, саме ця подія й спонукала монахів спорудити свою обитель поблизу цього святого місця з’явлення Матінки Божої.

Пішу прощу по Яворівщині супроводжуватимуть працівники Яворівського відділу поліції Національної поліції у Львівській області.

Організатори прощі просять християн мати із собою дощовики та парасолі. А також бути готовими до сповіді.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ