Поліція Яворівщини проводить акцію з протидії сімейному насильству

Працівники ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції, на території Яворівського району, проводять акцію «16 днів проти насильства».
Поліція зустрічається з учнями у школах з метою попередження вчиненню стосовно них будь-якого насильства.
Про це заявила старший інспектор Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області, капітан поліції Іванна Курілець.
«Кожному з вас хоча б раз у житті доводилось зіткнутись із гострою проблемою – насильством. Його могли застосовувати проти вас, ви могли бути свідком або самі ставали агресором. Насильство є серйозною проблемою, особливо якщо воно відбувається вдома. Дуже часто жорстоке поводження в сім’ї та насильство у родині є одним із чинників існування та поширення торгівлі людьми, провокують суїцид, наносять фізичні ушкодження, приводять навіть до інвалідності», – звертається до яворівських учнів під час занять, спрямованих проти сімейного насильства заступник начальника сектору превенції патрульної поліції Яворівського ВП, капітан поліції Тетяна Андрущишин.
«На профілактичний облік члени сім’ї, які вчинили насильство в сім’ї, ставляться тільки після того, коли дільничний офіцер поліції або працівник ювенальної превенції (у випадках, коли жертва насильства в сім’ї або особа, яка вчинила насильство в сім’ї, не досягли 18-річного віку) виносять офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї. Згідно з чинним законодавством, прийняття, облік і розгляд заяв здійснюється за місцем проживання постраждалого від насильства в сім’ї або члена сім’ї, стосовно якого існує реальна загроза здійснення насильства. Подавати заяву можна: у поліцію, службу у справах неповнолітніх та органу опіки та піклування, у відділ у справах сім’ї та молоді», – доповнює старший інспектор ювенальної превенції, капітан поліції Оксана Давид.
pod-1024x723-1024x723

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...