Поліція Яворівщини склала адмінпротокол на мисливця

10 жовтня поліцейські на території Яворівського району провели профілактичне відпрацювання, направлене на виявлення мисливців, які не дотримуються правил полювання. Про це повідомили у пресслужбі Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Мета таких заходів – перевірка документів на право полювання, виявлення фактів незаконного зберігання, використання чи перевезення мисливської зброї, а також виявлення і вилучення із незаконного обігу зброї та попередження випадків браконьєрства.

Під час рейду правоохоронці виявили в одного з мисливців протермінований дозвіл. Щодо виявленого порушення було складено відповідні адміністративні матеріали.

Поліція Яворівщини вкотре нагадує, що дні полювання – субота (з 16:00) та неділя протягом світлового дня. До полювання допускаються особи, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини, картка відстрілу на пернату дичину та дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. Ці документи мисливці зобов’язані мати під час полювання, транспортування чи перенесення продукції полювання.

Особливу увагу просимо звернути на дотримання правил техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, неприпустимістю вживання алкогольних напоїв до або під час полювання, дотриманням протипожежної безпеки та недопущення фактів браконьєрства, за що передбачена кримінальна відповідальність.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ