Польські прикордонники готуються до cтрайку, кордон буде паралізований

Неофіційно польські прикордонники підтверджують, що коли дійде до італійського страйку, польсько-український кордон, фактично, буде паралізований. Про це інформує «Польське радіо» із посиланням на «Gazeta Wyborcza».

«Якщо уряд не відповість на очікування Прикордонної служби, розпочнеться італійський страйк. А тоді, перетинаючи кордон з Україною, нам доведеться чекати не шість годин, як нині, а навіть і всю добу, – повідомляє «Gazeta Wyborcza».

Рух на польсько-українському кордоні зростає нечуваними темпами. З січня по серпень поточного року його перетнуло майже 14,5 мільйонів осіб. Уже сьогодні ситуація на польсько-українському кордоні погана, натомість справжня катастрофа щойно попереду, – прогнозує видання.

До протесту готуються силові та воєнізовані служби по всій Польщі. Серед них є також співробітники Прикордонної служби, які, серед іншого, вимагають збільшення зарплат. План протестів вже розроблений. У жовтні у Варшаві відбудеться всепольська демонстрація співробітників цих структур, а якщо уряд не поступиться – черговим етапом буде італійський страйк.

Неофіційно прикордонники вказують, що коли дійде до італійського страйку, польсько-український кордон, фактично, буде паралізований.

Міністерство внутрішніх справ і адміністрації на запитання про те, що зробить у випадку паралічу кордону, конкретної відповіді не дало.

Останнім часом черги на польському кордоні і без страйку суттєво зросли.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ