Працівники митниці виявили контрабандні тканини

Працівники Львівської митниці ДФС виявили 3,5 т контрабандної тканини. Про це повідомили у прес-службі ДФС України у Львівській області.
За даними відомства, пункт пропуску «Краковець» у напрямку «в’їзд в Україну» заїхав вантажний транспортний засіб з напівпричіпом під керуванням громадянина Республіки Польщі.
Згідно з поданими товаросупровідними документами, у вантажному відсіку транспортного засобу переміщували дубльована тканина в рулонах. Загальна вага товару 7,25 т, а заявлена вартість – понад 15 тис. євро. Відправником зазначено компанію з Німеччини, а отримувачем – підприємство з м.Стрий (Львівська обл.).
Під час митного контролю було встановлено розбіжність між справжніми та вказаними в документах ваговими показниками. Транспортний засіб було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів.
Під час митного огляду вантажного відділення авто працівники Львівської митниці ДФС, окрім заявлених в товаросупровідних документах товарів, виявили не задекларовані 174 рулони дубльованої тканини вагою 3,5 т.
Водій пояснив, що не був присутнім під час завантаження, а причіп з вантажем отримав у Республіці Польщі. Про товар, який виявили у транспортному засобі, йому не було відомо.
За фактом виявлених розбіжностей відправлено запит на адресу фірми-відправника, а також запрошено її керівника для пояснень. На відправлені запити ні відповіді не отримано, ані керівник не прибув для надання пояснень.
Враховуючи викладене, встановлено, що керівник компанії надав товаросупровідні документи з неправдивою інформацією щодо товару, який переміщували через митний кордон України. Отже, вчинив переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, надавши одним товарам вигляду інших, а також подавши органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять не правдиві дані щодо найменування та ваги товарів.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...