Працівники митниці виявили контрабанду бурштину

Як інформує прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області, у пункті пропуску для автомобільного сполучення ʺКраковецьʺ під час митного контролю легкового транспортного засобу ʺMercedes-Benz S 320ʺ виявлено факт незаконного переміщення понад 24 кг бурштину.
Його намагався вивезти до Республіки Польщі громадянин України, мешканець Тернополя, смугою руху ʺзелений коридорʺ.

Під час візуального огляду автомобіля виникли підозри про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально обладнаному боксі. Там спільна оглядова група митників і прикордонників за задніми сидіннями салону автомобіля у спеціально виготовленій порожнині, закритій декоративною обшивкою, знайшла необроблене каміння жовто-коричневого кольору, різної форми та розміру.
Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Бурштин та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ