Правоохоронці викрили зловмисника, який обікрав односельчанина
![Правоохоронці викрили зловмисника, який обікрав односельчанина](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/поліція.jpg)
До Яворівського відділення поліції 22 січня звернувся 55-річний житель Яворівського району. Чоловік повідомив, що з його будинку зник гаманець, в якому було 7600 гривень.
Правоохоронці встановили, що до крадіжки причетний 45-річний односельчанин потерпілого. Речові докази у зловмисника вилучено. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.