Прикордонники запрошують на службу інструкторів-кінологів

Прикордонники Мостиського загону запрошують цивільну молодь на військову службу за контрактом на посади інспекторів прикордонної служби-інструкторів (кінологів).
Усіх, хто бажає служити Україні на державному кордоні пліч-о-пліч із надійним помічником зелених беретів – службовою собакою, хто готовий пройти спеціальне навчання (терміном 5 місяців) у Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України (м. В.Мости, Львівщина) та любить і розуміє прадавнього помічника людини – запрошуємо на військову службу.
Окрім передбачених законодавством України соціальних гарантій та пільг для військовослужбовців, персоналу який проходить службу на кінологічних посадах виплачується додаткова 10% надбавка до посадового окладу за роботу з службовою собакою, також гарантується проходження служби в ДПСУ виключно на посадах інструкторів-кінологів, а після навчання в Кінологічному навчальному центрі випускники отримують диплом державного зразку (навчальний заклад акредитований Міністерством освіти і науки України).
Вимоги до кандидата – призовний вік (18-40 років), освіта не нижча за повну середню, придатний до військової служби за станом здоров`я та професійно-психологічними якостями. Детальніше звертайтесь за довідками до Окремого регіонального центру комплектування – м. Львів, вул. Личаківська, 74, тел. (032) 239-00-68. Обов’язково наголосити про бажання проходити службу на посаді кінолога. Після прийому на службу за контрактом військовослужбовці прикордонного загону будуть направлені на навчання за фахом у Кінологічний навчальний центр. Курси підготовки проводяться двічі на рік, взимку та влітку.
Довідка
На даний момент на західному кордоні України службові собаки прикордонників готуються та використовуються у службі за наступними категоріями:
спеціальні, з них – щодо пошуку наркотичних речовин, або зброї (вибухівки), або тютюнових виробів;
розшукові, з них – щодо пошуку, переслідування, затримання та конвоювання людини (порушників кордону), як на зеленому кордоні, так і в пунктах пропуску через кордон у автомобільних транспортних засобах (залізничному транспорті).
В Держприкордонслужбі України для дресирування та застосування в охороні кордону використовуються здебільшого собаки мисливських порід, зокрема спанієлі, ягдтер’єри, фокстер’єри, лабрадори всіх різновидів. Також незмінними помічниками прикордонників є німецькі, східноєвропейські та бельгійські (малінуа) вівчарки всіх різновидів.
Впродовж минулого 2016 року на ділянці Мостиського прикордонного загону за допомогою службових собак було затримано 20 порушників державного кордону, виявлено 3,113 кг. наркотичних речовин, 2,9 кг. психотропних лікарських засобів, 64 одиниці зброї та 969 набоїв, а також контрабандних тютюнових виробів на загальну суму 1 910 328 гривень.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...