Привітання працівників житлово-комунального господарства Яворівського району

20 березня у залі засідань райдержадміністрації відбулось урочисте привітання працівників житлово-комунального господарства району з їх професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
У заходів взяли участь заступник голови райдержадміністрації, голова районної ради, а також керівники та працівники підприємств житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Яворівського району.
У своєму привітанні влада району наголосила, що сьогодні ми маємо змогу подякувати всім тим, хто надає нам необхідні комунальні послуги, без яких ми не усвідомлюємо цивілізованого життя. Це вода, тепло, електроенергія, чистота вулиць і дворів, озеленення територій. І за всім цим стоїть праця багатьох відданих своїй справі людей.
З нагоди свята та за сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, зразкове виконання службових обов’язків і професійну майстерність, окремих керівників та працівників житлово-комунального господарства району нагороджено Почесними грамотами та цінними подарунками.
Приємним творчим подарунком для присутніх став міні-концерт від місцевих аматорів сцени.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ