Результати матчу жіночих команд з футболу

28 травня 2017 року, у місті Новояворівськ пройшов Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги.
ФК “Янтарочка” Новояворівськ – ДЮСШ №3 Івано-Франківськ 7:0
М’ячі забивали: Надія Чайка – 5, Наталія Собчишин – 2.
Довідка
Жіночий футбол — це вид футболу, у якому беруть участь жінки. Жіноча футбольна гра не відрізняється правилами та грою від чоловічої. Відмінність полягає частково у тактиці та стратегії. Жіночий футбол протягом багатьох років вважався аморальним, а сьогодні бореться у багатьох країнах за суспільне визнання.
Жіночий футбол існував досить давно, але до 1970-х років, коли він почав приймати організовані форми, цей вид спорту асоціювався з благодійними іграми та фізичними вправами. До 1970-х футбол розглядався як чоловічий вид спорту. У міру розвитку жіночого футболу з’являлися великі змагання — як на національному, так і на міжнародному рівнях.
У деяких країнах жіночий футбол — одна з найреспектабельніших командних ігор для жінок. Також це один з небагатьох видів жіночого спорту, в якому існують професійні ліги.
Боротьба за визнання жіночого футболу не була легкою. Свій перший розквіт цей вид спорту пережив ще в 1920-х у Великій Британії, коли матчі відвідували щонайменше 5000 глядачів. Але 5 грудня 1921 року Англійська футбольна асоціація проголосувала за його заборону на всіх полях, що використовуються клубами, що входили до неї. Заборона був відмінена тільки в липні 1971 року.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ