Семінар для фахівців, які працюють у ProZorro в Яворові

Завтра, у четвер, 24 травня 2018 року, у місті Яворів для фахівців проведуть навчання з підвищення рівня кваліфікації на тему «Як Замовникам ефективно купувати, а Постачальникам вигідно продавати в системі ProZorro?». Про це повідомляє Яворівська РДА.
Реєстрація учасників розпочнеться о 12.00 год., у приміщення Народного дому міста. Телефон для довідок: +38 066 117 92 40.
«Smart-регіони» — всеукраїнський проект, який реалізують з метою підвищення рівня кваліфікації працівників у сфері державних закупівель, які працюють в системі ProZorro.
На семінарі будуть розглянуті новини, актуальні питання, законодавчі зміни, зміни у галузі оскаржень, а також думки експертів та поради фахівців.
«Ціллю семінару є консультування Замовників та Постачальників задля навчання та попередження ними порушень при проведенні процедур, виходячи з положень Закону України „Про публічні закупівлі“, який встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади», — повідомили організатори.
Більше новин на: https://yavoriv-info.com.ua

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...