Створену нову прийомну сім’ю на Яворівщині
![Створену нову прийомну сім’ю на Яворівщині](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/прийомна-сімя.jpg)
Вчора, у вівторок, 7 лютого, в Яворівській РДА голова райдержадміністрації Орест Хлян, начальник служби у справах дітей Олена Рис та прийомні батьки підписали договір про створення нової сім’ї.
Зі слів Олени Рис, гарний і щасливий день на Яворівщині, бо стали щасливими кілька людей. Це Тарас і Іванна, які вирішили стати прийомними батьками. І дівчинка з красивим іменем Лілія, яка на своєму нелегкому життєвому шляху віднайшла щастя, заполонивши теплом і любов’ю серця Тараса та Іванни. Їй щойно виповнилося 10, а доля приготувала вже стільки випробувань.”