Суд відмовив Дубневичам у скасуванні арешту Новояворівської ТЕЦ

Компанія депутатів Богдана та Ярослава Дубневичів не змогла зняти арешт, накладений на Новояворівську ТЕЦ через мільйонні зловживання. Учора, 1 серпня 2018 року, Апеляційний суд Київської області відхилив апеляцію адвокатів компанії Дубневичів, що дозволить Національному агентству з питань виявлення, розшуку і управління активів, одержаних внаслідок корупційних та інших злочинів (АРМА) розпочати пошук нового управителя для ТЕЦ.

У червні 2018 року суд заарештував Новояворівську і Новороздільську ТЕЦ, які належать Дубневичам. У Центрі протидії корупції, 1 серпня Апеляційний суд Київської області відхилив апеляцію адвокатів щодо арешту Новояворівської ТЕЦ. Апеляцію щодо арешту Новороздільської ТЕЦ суд розглядатиме пізніше.

У січні 2018 року НАБУ повідомило про розкриття схеми із заволодіння понад 300 млн м2 природного газу на суму понад 1,4 млрд грн, до якої причетні ТОВ «Енергія-Новий Розділ», ТОВ «Енергія-Новояворівськ» та ТОВ «Енергія», що належать нардепам від БПП Богдану і Ярославу Дубневичам. Після цього обидві ТЕЦ буди заарештовані судом та передані АРМА.

Начальник управління з питань управління активами АРМА Віталій Різник уточнив РБК-Україна, що ТЕЦ передані для «здійснення заходів з організації управління».

«Ми управляємо двома способами: або продаємо, або передаємо за договором в управління. А ось уже управитель займається безпосередньо управлінням активом. На даному етапі поки що управителя для цих ТЕЦ немає», – пояснив він. За словами Різника, найближчим часом управителя для двох ТЕЦ будуть відбирати на конкурсі в тому разі, якщо Дубневичі програють подані ними апеляції.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...