Судитимуть директора приватного підприємства

У Львові судитимуть директора приватного підприємства, обвинуваченого у незаконному заволодінні бюджетними коштами.
Встановлено, що вказаний директор в травні 2013 року уклав договір підряду з одним із комунальних підприємств Новояворівська про зобов’язання виконати капітальний ремонт покрівлі житлового будинку у Новояворівську.
При тому знаючи наперед, що метою такої угоди є лише незаконне збагачення, адже ремонтно- будівельні роботи були виконані частково, а деякі не виконувались взагалі, видав завідомо неправдивий акт приймання виконаних будівельних робіт за кошторисом по вказаному об’єкту. У зв’язку із цим, на рахунок його підприємства комунальним підприємством було перераховано майже 263 тис. грн бюджетних коштів.
Однак, відповідно до висновку будівельно-технічної експертизи з’ясовано, що вартість фактично виконаних робіт склала лише 9 тис. грн, а відтак, протиправні дії підприємця призвели до завищення вартості робіт та спричинення державним інтересам майнової шкоди у великих розмірах.
За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника приватного підприємства за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 та ч.2 ст.366 КК України, тобто за фактом привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, у великих розмірах.
За вчинення вказаних кримінальних правопорушень, керівнику підприємства загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Крім того, Львівською місцевою прокуратурою №2 разом з обвинувальним актом направлено до суду також цивільний позов про стягнення з обвинуваченого 263 тис. грн заподіяної комунальному підприємству шкоди.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...