Священики-капелани заколядували Яворівській районній владі
![Священики-капелани заколядували Яворівській районній владі](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/3_802173837.jpg)
У місто Яворів, в адміністративний будинок районної ради та РДА завітали військові капелани Православної церкви України Яворівського благочиння з колядками, щедрівками, віншуваннями. Про це повідомили в Яворівській районній раді.
Православних священиків зустрічали голови Яворівських районної ради та РДА, чиновники, депутати.
Більше новин на: Яворів Інфо