Треті роковини загибелі в АТО міліціонера Анатолія Митника

У селі Наконечне-I вшановують треті роковини від дня загибелі в зоні АТО міліціонера батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» Анатолія Митника.
Тіло українського героя зі Сходу привезли на Львівщину його бойові побратими, командир яких завдячував своїм життям Анатолієві Митнику.
Згідно документів, Анатолій Михайлович Митник, 1971 року народження, рядовий міліцейського взводу №3, роти №5 батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУ МВС був відряджений в зону АТО 22.05.2014 р.
За словами бойових побратимів серце пораненого Анатолія перестало битись 31 серпня, о 3 год. 3 хв. – на операційному столі в лікарні села Пісків, що на Дніпропетровщині.
Анатолій був сином військовослужбовця з Яворова, рано осиротів, закінчив школу №3. Одружившись, перебрався жити в село Наконечне Перше. Та доля не була щедрою: після серйозної автокатастрофи кохана стала інвалідом. Заледве її виходив.
Довідка
Анатолій Митник – міліціонер батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» загинув 31 серпня 2014 р. у бою біля с. Піски Ясинуватського району Донецької області. У Героя залишилася дружина, донька та син.
Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Анатолія Митника нагороджено орденомом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ