![У ГО “Регіна” відбудеться свято “Щедра Масляна”](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/27971622_2125552057667986_8318400172877677591_n.jpg)
У місті Новояворівськ БО “Дитячі мрії”, ГО “Регіна” запрошує усіх активних учасників громадських організацій на “Щедру Масляну” (Масницю).
Свято відбудеться у соціальному центрі “Регіна” 15 лютого 2018 року о 16:00 год.
“У ході вечора планується (круглий стіл) обговорення подальшої спільної роботи організацій, планування спільних заходів, а також об’єднання спільних зусиль для створення відповідних умов у місті (районі) для добробуту його мешканців. А також розваги, конкурси, а головне – частування млинцями з різними начинками. Пригощати вас будуть самі учасники соціального центру “Регіна”! Усіх бажаючих долучитись до дійства просимо писати у приватні повідомлення. Ми раді усім!”, – йдеться у повідомленні організаторів свята.
Бажаючим відвідати свято пишіть повідомлення на адресу:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006396362634